Minimalistyczny projekt niewielkiej łazienki w kawalerce w Krakowie

Projekt wnętrza w Krakowie obejmował nie tylko koncepcję i projekt wykonawczy części dziennej oraz nocnej 22-metrowej kawalerki w jednej z dzielnic Krakowa, ale również projekt łazienki. Utrzymana została ona w podobnej stylistyce minimalizmu jak reszta mieszkania. Inwestor zdecydował się nie umieszczać w mieszkaniu pralki, ze względu na charakter lokalu tj. najem krótkoterminowy. Pozwoliło to uzyskać większą przestrzeń na prysznic z ukrytym odpływem. Jest on oddzielony on reszty pomieszczenia szklaną ścianą, montowaną w posadzce i suficie. Prosta tafla szkła poza minimalistycznym charakterem jest również prosta w codziennym użytkowaniu – czyszczeniu. W nawiązaniu do pełnej koncepcji mieszkania zastosowaliśmy drewno (w tym wypadku jasne odcienie), szarość (płytki 60x60cm na podłodze) oraz niewielkie płytki na suficie. Ostateczny szlif łazience nadały wielkoformatowe płytki – gres o intensywnym usłojeniu – płyty o formacie 120 x 120cm.

Informacje o projekt wnętrza w Krakowie – Łazienka w kawalerce

W projekcie łazienki znajdziecie produkty m. in. takich firm jak: Koło, Aqform, Hansgrohe, Geberit, Tubądzin i inne.

Powierzchnia łazienki wynosi 3,2m2. Podjęliśmy się pełnego projektu koncepcyjnego i wykonawczego (wraz z częścią branżową).  Ostateczny efekt w pełni zadowolił inwestora.

Pod tym linkiem znajdziecie pełen projekt kawalerki w Krakowie: http://maczarchitektura.pl/2018/02/lazienka-w-kawalerce/

Obserwujcie nas na Facebooku: https://www.facebook.com/maczarchitektura/

Nasz Instagram: https://www.instagram.com/maczarchitektura/