O nas

MACZ Architektura

Witaj w naszym świecie projektowania wnętrz!

MACZ Architektura

Nazywam się Mirosław Czyszczoń i jestem założycielem autorskiej pracowni projektowania wnętrz – MACZ Architektura. Pracownia ta powstała z pasji do projektowania, tworzenia i jest wynikiem ukończenia Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz zdobytego doświadczenia  w krakowskich biurach projektowych. Prywatnie mąż i ojciec, miłośnik kolarstwa szosowego i gotowania.
W pracowni staramy się tworzyć wnętrza nowoczesne, przyjazne użytkownikowi i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, inspiracji a także wyzwań, które stanowią sens naszego rozwoju. Większość naszych projektów wnętrz powstaje na terenie Podkarpacia i Małopolski a w szczególności miast Rzeszów, Kraków, Krosno, Tarnów, Jasło, jednak podejmujemy się również projektów poza granicami tych województw a nawet kraju. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, poszczególnych pomieszczeń oraz lokali usługowych.

W celu zapewnienia usługi najwyższej jakości, dopasowanej do potrzeb i założeń inwestora, sami wykonujemy wszystkie etapy projektowe, włącznie z fotorealistycznymi wizualizacjami 3d wnętrz. Współpracujemy z salonami meblowymi, oświetleniowymi, sprzętu AGD, lokalnymi manufakturami zajmującymi się  tworzeniem nietypowych produktów oraz ekipami wykończeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić realną wycenę poszczególnych elementów wnętrza. Pracujemy na sprzęcie i programach najwyższej jakości oraz projektujemy w oparciu o wzorniki produktów popularnych producentów.

Projektowanie wnętrz