Oferta

Projekt wnętrz

Pracownia projektowania wnętrz MACZ Architektura oferuje usługi projektowania wnętrz. Tworzymy projekt wnętrz:

– mieszkań, apartamentów,
– domów mieszkalnych,
– lokali usługowych,
– lokali biurowych,
– pojedynczych pomieszczeń,

Nasza praca rozpoczyna się od rozmowy z klientem, zrozumienia wymagań
a kończy się na przekazaniu ukończonego projektu lub nadzorze autorskim na budowie. Na każdym etapie współpracy doradzamy, pomagamy podejmować decyzje oraz ukazujemy możliwości jakie oferuje dane wnętrze. W związku z tym wykonujemy projekty o różnym zakresie, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jednak zawsze od początku do końca staramy się aby projekt był dopasowany do potrzeb i wymagań inwestora. W końcu to on będzie spędzał w mieszkaniu czy lokalu użytkowym dużą część swojego życia.

Projekt kawalerki w Krakowie
Motyw gór we wnętrzu

projekt wnętrz Online

W obecnym świecie coraz więcej osób pracuje zdalnie i ceni sobie ten sposób działania. My również, mając na celu zadowolenie i spełnienie wymagań klientów, wprowadzamy formę projektu wnętrza online, dzięki czemu przyspieszymy cały proces projektowy, jak również będziemy w stanie spełnić marzenie o pięknym wnętrzu każdego inwestora, niezależnie od tego czy mieszka w Polsce czy Australii. 

Jeśli planujesz remont, ale na uzgodnienia projektu chcesz poświęcić możliwie najmniej czasu a w zamian spędzić ten czas z dziećmi czy na odpoczynku to projekt wnętrz online jest właśnie dla Ciebie. Już od kilku lat prowadzimy część projektów właśnie w taki sposób, dlatego też posiadamy doświadczenie we współpracy zdalnej. W ostatnich latach ze względu na różne zawirowania na świecie rozwijamy tę formę współpracy dla jak najlepszych efektów współpracy z klientem.

Wizualizacje wnętrz 3d

W celu zapewnienia najwyższej jakości wykonywanych przez nas projektów, każdy projekt wnętrz wykonujemy od początku do końca sami, włącznie z fotorealistycznymi wizualizacjami wnętrz na bazie modelu 3d.

Współpracujemy również z licznymi projektantami wnętrz oraz deweloperami, dla których wykonujemy wizualizacje odciążając ich w tym zadaniu oraz oszczędzając czas. W tym celu wykorzystujemy również nasze doświadczenie w projektowaniu wnętrz, co niewątpliwie przyspiesza i ułatwia współpracę. Może to być także odpowiednie narzędzie do poprawienia sprzedaży lub wynajmu mieszkania. 

mieszkanie inwestycyjne